Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Sokol Lhenice-sálovka

Goto down 
+6
Ká2
atsáBiM
Valderama
Pašina
Lucho
kaká
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptySun Nov 30, 2008 9:35 pm

V prvním dvojkole prachatické sálovky se peckářům příliš nedařilo.Ikdyž hra nebyla špatná,proti zřejmě nejlepším týmům v soutěži se střelecky trápili a oba duely prohráli.Za svými soupeři zaostali hlavně fyzicky,jelikož po zranění Motze měli pouze jednoho náhradníka.Oproti tomu soupeři točili kompletní 2 čtyřky!!!

1.kolo: Lhenice:Rumpál A 4:7 - Hůrský P.,Tůma,Trnka P.,Pavka
2.kolo: Lhenice:Candát A 1:5 - Hůrský P.

Sestava: Kalda-Kafka,Koudy,Tůmič-Kubalík,Pavka,Hůrky Pája.


Další dvoukolo se hraje 14.12.2008-snad se bude dařit víc!!!
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Vzpruha   Sokol Lhenice-sálovka EmptyMon Dec 01, 2008 1:20 pm

For Kaká:

!!Hlavu vzhůru!!
I přes to, že jste byli v okleštěné sestavě, uhráli jste solidní výsledky se dvěma favority té vaší slavné soutěže!!

Příště již určitě přijdou body!!

cheers !!AUF GEHTS, BURSCHEN!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyTue Dec 02, 2008 2:53 pm

Kaká co ti Pavka dal, že jsi mu napsal vstřelený gól?
Zaplatil za tebe startovný? Smile
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyTue Dec 02, 2008 3:12 pm

A on ho nedal??? Já myslel že jo.Tak to jsi ho dal asi ty místo něj,co???
Tak příště ti jeden připočtu!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyTue Dec 02, 2008 3:17 pm

Příště je pozdě! Laughing
Srazí mě auto a už si nikdo nevzpomene...

Říkal Pavka, kdo nedá gól platí metr piv! Smile

Nevíš kdo nedal?
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyTue Dec 02, 2008 3:34 pm

Nu jo,když mě postavíte na beka,tak se nediv.Příště jdu do útoku a dám jich 5.Pak koupím metr piv.
Hlavně musíme vyhrát!!!

Zítra máme trénink,tak koukej přijít Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyTue Dec 02, 2008 3:52 pm

V útoku nemůže hrát každej! Tam můžou nastupovat jen kvalitní hvězdy jako Pavka, Trny, já... Very Happy

Ty umíš střílet jen do diváků!!! Mad (vzpomínáš jak si vycáknul?)

Sálovka v tělocvičně je teda zítra nebo v pátek? Něco se říkalo o pátku?
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyTue Dec 02, 2008 4:06 pm

Sice jsem vycáknul,ale žlutou jsem nedostal jako Koudy santa
Sálovka je ve Středu od 17:45 hodin.Sraz v 17:30 v kabinách.
V Pátek může být taky,to podle domluvy kolik nás bude!

Jak je to s těma střelcema?????????
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyTue Dec 02, 2008 7:11 pm

Oprava a zároveň omluva Pašinovi!!!!

Branky proti Rumpálu A stříleli Hůrky P. 2,Tůmič a Kubalík!
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyWed Dec 03, 2008 4:01 pm

Dobrá, je ti odpuštěno! Smile

Dneska tedy v 17.45 u kabin...
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Pozdrav   Sokol Lhenice-sálovka EmptyWed Dec 03, 2008 4:27 pm

cheers !!Vítáme Srníčka mezi zaregistrovanými!! cheers

Krásné foto!! cheers

Ty vole, vypadá to, že se tady bude řešit prachatická sálovka, ale dobře, alespoň se tady něco děje Very Happy

Tak co Paší, jdeš dneska rozdávat radost do tělocvičny??
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyWed Dec 03, 2008 4:43 pm

For Lúcho

O radosti bych moc nemluvil, spíš to dneska přežít, jelikož mě bolí celej člověk! Rolling Eyes

Tak v 17.45 budu u kabin...

Kolik nás bude 5 ? Basketball
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptySat Dec 13, 2008 4:39 pm

For Kaka: Tak jak zítra, kolik v santa ás bude, jak se cítíte a s kym hrajete, ať se něco taky dozvíme..co na to manager týmu pan "Procházka".. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptySat Dec 13, 2008 7:39 pm

Rozpis jsem ještě od managera nedostal,tak to nevim přesně.Ale měli by jsme hrát proti TK Rumpál Prachatice "B" a FC Candát Prachatice.
První zápas hrajeme od 13:00 a druhý od 14:50.

Snad by jsme měli být kompletní a hlavně všichni střízlivý,což našemu mančaftu dělá největší potíže. No
Do sestavy se po zranění vracejí Koudy s Meruňkou,chybět by neměla ani naše nová posila Honza Bárta.

Snad konečně zabereme a urveme nějaké body.
O výsledcích zde budu samozřejmě informovat.


Forza kaká
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptySun Dec 14, 2008 10:15 pm

V dalším dvoukole prachatické sálovky jsme sice neoslnili nějakým dobrým výkonem,ale zato jsme získali důležité body do tabulky.

3.kolo: Sokol Lhenice-TK Rumpál Prachatice "B" 6:5- Hůrky V.,Pašina,Bártís,Koudy,Pavka a vlastní
4.kolo: Sokol Lhenice-FC Candát Prachatice 9:5- Pašina 2,Koudy 2,Bártís 2,Kaká 2,Hůrky V.

Nastoupili jsme ve velmi silné sestavě,ikdyž chyběli Pinka,Meruňka a Kubalík.Velmi dobře se představila nová posila,Honza Bárta!!!
Sestava: Kalda-Kaká,Koudy,Tůmič-Hůrky V., Pašina, Bártís, Pavka


Konečně jsme si tak připsali v novém ročníku první body a snad nám to pomůže do dalších bojů.
Další zápasy nás čekají v sobotu 20.12. To nastoupíme od 12:20 proti RF Production a od 14:50 proti FC Norton.
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptySun Dec 14, 2008 10:18 pm

Omlouvám se za drobné chybičky,ale blbne mi nějak klávesnice.
A taky mám několil Plzniček!!! Embarassed Embarassed Embarassed


Forza kaká
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Hodnocení   Sokol Lhenice-sálovka EmptyMon Dec 15, 2008 11:06 am

Zdravim sálovkáře,

Ty krávo, to je mančaft jako bejk.......už máte i strýčické posily....to je na postup do krajské ligy!!
Ne, vážně.....Jenda Bárta je dobrej na sálovku, to všichni víme.....tam není tolik pohybu a to mu vyhovuje....a až bude i Kubalík, tak se výkon zase ještě zvedne....JEN TAK DÁL!!


!!FORCA SKL!!
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyMon Dec 15, 2008 12:20 pm

Servus Kaká a Lúcho!

Je pravda že Kubalík chyběl, hra byla taky špatná, ale jak říká Kaká, body jsou nejdůležitější! cheers Minule jsme hráli dobře a body žádný! scratch

Příště 20.12. derby "strýčka Pavky se synovcem Romíkem" Lhenice-RF Production (Tabasco), to bude hodně zajímavý... Question
Ještě jsem chtěl připomenout, že manager Pavka dostal žlutou (zbytečné vycáknutí) Mad , ale pokutu platit nemusí, jelikož příští týden 20.12. jedeme po skončení sálovky do Netolic na "tatarák" a platí... Very Happy

Kaká v sobotu jsme neměli tolik pít co? Nějak jsem nemohl popadnout dech... drunken

Vzkaz pro Valderamu od Pavky, jestli by si v sobotu nešel zahrát? Smile Valderama sice asi od léta říká, že nebude jezdit, ale Pavka své přemlouvání stupňuje! Razz

Sálovce zdar...
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyMon Dec 15, 2008 12:35 pm

Ještě poděkování Káčkovi za referáty k zápasům, už i střelce branek má asi dobře! cheers

Ještě pár zápasů a bude z tebe lepší novinář než fotbalista!? Basketball
Už si překousnul ten ručník a triko Slávie jak měl Bártíz? To zase byl oheň na střeše! lol!

Jak říká Lúcho... "nechte těch žabomyších válek"....

Forever SK
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyMon Dec 15, 2008 1:02 pm

for Pašina: Neřekl bych,že jsme v sobotu pili nějak extra,ale nějaký pivko i zelená byla.Každopádně to na našem výkonu bylo znát.Ponaučení pro přístě? Držet životosprávu Razz

O tom Bártísovi:Když jsem viděl jak má na sobě triko Slávie,tak mě píchlo u srdce a říkal jsem si,co to Pavka koupil za posilu.A když pak přišel do sprchy se slávistickým ručníkem,tak se o mě pokoušela mrtvice Twisted Evil Jestli mu to ale bude střílet jako včera,tak přihmouřim oko a zkusím mu to tolerovat.

Příští týden nás čeká pěkné derby,navíc jim máme co oplácet.V poháru nám dali 10:1,což je pěkná ostuda pig

Valderama slíbil,že na play off načasuje formu a přijde nám kamarádům pomoct,že??????

Forza kaká I love you
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Upozornění   Sokol Lhenice-sálovka EmptyMon Dec 15, 2008 6:46 pm

For Pašina:
To víš, Paší, to, co se zdá tobě jako docela hodně chlastu, to není pro kluka z Holašovic nic extra.... drunken ...má přeci jen lepší trénovanost než ty....ty chodíš jednou za čtrnáct dní, kdežto Kaká trénuje poctivě i několikrát v týdnu Laughing !!

For všichni od sálovky:
Pokud s vámi pojede i Valderrama, tak sežeru posranej kartáč........kdo by ho měl znát lépe než já.... Laughing cheers
Můj názor je, že ho tam nedostanete.....ani přes velmi šikovného manažera "psychologa" pana Procházku... Laughing

Zdraví Lúcho

!!FORCA Lhenice!!
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyTue Dec 16, 2008 12:49 pm

Zdravim Lúcha!

Docela rád bych viděl jak žereš posranej kartáč, affraid ale asi k tomu nedojde, jelikož se Valderama ukecat 100% nenechá!
Ty se taky nenecháš přemluvit co? S vámi je to těžký, ale chápu vás....

For Kaká!
Prej si nějakej marodnej? Question Nesmíš tolik chlastat! To tě naštval ten "Slávista" Bárta, že zvracíš a posereš na co přídeš? lol!

SK zdar
Návrat nahoru Goto down
atsáBiM

atsáBiM


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 12. 10. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyTue Dec 16, 2008 5:22 pm

Když už tady tak hodně rozebíráte sálovku, tak tady nabízím ke shlédnutí (když se Růža k ničemu nemá) stránky 1.FC Candát. Myslel jsem si ,že on neumí psát a opak je pravdou.

www.1fc-candat.webnode.cz/

A aby jste věděli kdo se vám sem plete, tak atsáBiM zrcadlově M.Bárta starší.
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka EmptyTue Dec 16, 2008 7:38 pm

For Pašina: Ále,asijk jsem něco sněd. Každopádně mi to pomohlo,schodil jsem za Pondělí 3 kila Shocked Dnes už je to dobrý a zítra na sálovku budu v plnej síle!!!


Forza kaká
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Oznámení   Sokol Lhenice-sálovka EmptyWed Dec 17, 2008 12:48 pm

For všichni, kdo chodí na fotbálek do haly:

Znovu apeluji na ty, kteří chodí do tělocvičny provozovat hru s kulatým nesmyslem, aby dali vědět buď mě nebo Valderamovi, že nebudou moci dorazit.....ta jedna sms nikoho nezabije (viz v pátek Moucha,Trn a další) a předejdeme tak zbytečným nedorozuměním či v mém případě cestám z ČB.

!!Napiště buď mě nebo Valderamovi, kdo NEBUDETE moct dneska na fotbálek, abychom věděli dopředu, kolik nás bude. Nerad bych zase svištěl z Budějovic ve stresu, abych to stihnul a pak tam budeme stát v šatně já, Valderama a Honcka s telefony u uší obvolávajíc dvacet lidí a prosíc aby někdo přišel!!

!!Děkuji za vstřícnost, hovaďáci!!

Zdraví Lúcho Gonzales

!!Forca Lhenice!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sokol Lhenice-sálovka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sokol Lhenice-sálovka   Sokol Lhenice-sálovka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sokol Lhenice-sálovka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 ::  O všem možném :: Sálovka-
Přejdi na: