Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Naše hospůdka

Goto down 
+4
Burdís
Tumič
kaká
Lucho
8 posters
AutorZpráva
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyFri Oct 03, 2008 4:51 pm

Mám návrh: Co takhle se zkusit pustit do diskuze (podotýkám, že konstruktivní) o naší oblíbené pozápasové hospůdce
u Hurkyho v BUMBÁRU??? Co byste tam zlepšili, co upravili.....sem s návrhy.....prosím, nepiště kraviny.......
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptySat Oct 04, 2008 12:53 pm

Navrhuji tam dát nějaké pohodlné křesílka-po mojom posledním spánku(asi tříhodinovém) mě týden boleli záda. V křesýlku by se mi spalo určitě líp.Myslim,že mluvim i za Božu Laughing
A dal bych tam víc Sparťanskejch věcí(např. vlajky,šály,dresy atd.).Když by se sundali ty sešívaný hadry,hned by tam bylo víc místa. Jinak je to tam celkem gut.
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptySat Oct 04, 2008 3:00 pm

Jo křesílko by nebylo špatný! A už by to chtělo taky ňákou šálu dres vlajku Realu, aby se mi tam líp dejchalo santa sunny
Návrat nahoru Goto down
Burdís

Burdís


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 20. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptySat Oct 04, 2008 3:19 pm

kafka napsal:
A dal bych tam víc Sparťanskejch věcí(např. vlajky,šály,dresy atd.).Když by se sundali ty sešívaný hadry,hned by tam bylo víc místa.

To bych řešil až po derby rabbit
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: derby..   Naše hospůdka EmptySat Oct 04, 2008 11:44 pm

tak pondělní derby bych navrhnul řešit v novém topíku...tam ať se ty slavný pražský S vyblbnou.. Very Happy myslim, že to bude dobrý téma..jinak k hospůdce, myslim že by tam neměl chybět dres Valderamy.. Very Happy pivko bude chutnat vždy, hlavně po vyhraném zápase... pig
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyMon Oct 06, 2008 8:51 am

No tak vida, už tady máme první návrhy........věčné žabomyší války pražských "S" komentovat nebudu, to si řešte v topíku od Tomíka Tůmů.....ale křesílko, či šála Realu Madrid, to už je lepší.....
Návrat nahoru Goto down
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyMon Oct 06, 2008 9:24 am

Já bych tam zakázal kouřit. Přes mlhu neni vidět na TV. bom bom
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Kuřba a Jiránkův dres.......   Naše hospůdka EmptyMon Oct 06, 2008 11:54 am

Dobrá přípomínka, Karlos, když si zapálí 10 lidí najednou, tak tam fakt není vidět.......určitě by bylo skvělé, alespoň tu intenzitu omezit.....ale povídej to kuřákům, zvláště když se tam sejdou kupříkladu v úterý chrastováci (ale to nejsou jenom oni..), tak věci, které jsi měl na sobě můžeš rovnou poslat do pračky Laughing .....tak budeme alespoň více větrat......zkusím to probrat s Hurkym, ale pochybuju, že s tím někdo něco do budoucna svede....je to holt nešvar....... afro ........teď trošku odbočím: do sbírky dresů přibude další velmi zdařilý kousek - dres Martina Jiránka ze Spartaku Moskva - navíc jeho jméno je napsáno v originále - tzn.rusky!! (Možná že bude i podepsaný)!! PS: Díky, mr.Malina..........
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Resumé   Naše hospůdka EmptyThu Oct 09, 2008 12:50 pm

Tak to jste mi toho moc nenavrhli........
Z vašich "mnoha" návrhů vychází resumé: křesílko(příp.křesílka), šála Realu Madrid a omezení kouření........
a abych nezapomněl - dres Kolumbijce Valderamy.....avšak ten bude jen těžko k sehnání.....

To jste se zas "vycajchnovali"...... confused affraid

Zdarec.
!!!!FORCA LHENICE,FORCA LHENICE!!!
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyThu Oct 09, 2008 3:09 pm

Jestli mohu, možná třeba zařadit foto mančaftu na tento rok
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyFri Oct 10, 2008 5:26 pm

skvělý nápad šála Realu queen samozřejmě i to omezení a křesílko affraid What a Face
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyFri Oct 17, 2008 5:33 pm

Tak jakpak to vypadá s těma nápadama Question bounce sunny
Návrat nahoru Goto down
namazanejhermelin

namazanejhermelin


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 19. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyMon Oct 20, 2008 12:51 am

Každá hospoda je svým způsobem individuální a tím pádem i oblíbená pro určitou skupinu lidí, tak proč na ní něco měnit? Je pravda, že sokolovna je spíš "hospoda pro fotbalisty", já jsem rád u Vašků a taky bych tam nic neměnil, protože to tam mám rád takový, jaký to tam je Wink Ale když už se hovoří o změnách, tak by tam mohli konečně přestat dávat podmíráky Laughing
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyMon Oct 20, 2008 9:08 am

To namazanej Hermelín: Nechtěli jsme až zas tak mluvit o změnách, jako spíše o vylepšeních naší oblíbené hospůdky, aby se ještě více zvelebila a nám tam bylo zase o něco lépe.......ale změnám se samozřejmě nebráníme...
Návrat nahoru Goto down
namazanejhermelin

namazanejhermelin


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 19. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyTue Oct 21, 2008 1:15 am

Lúcho napsal:
To namazanej Hermelín: Nechtěli jsme až zas tak mluvit o změnách, jako spíše o vylepšeních naší oblíbené hospůdky, aby se ještě více zvelebila a nám tam bylo zase o něco lépe.......ale změnám se samozřejmě nebráníme...

Však v pohodě, jsem to napsal špatně s těmi změnami, když vy myslíte pouze upgrady Smile (ale že by se neměla měnit, to mi dá za pravdu snad každý Very Happy ). Mně se líbí ten nápad s omezením kouření, i když bude asi těžko realizovatelný, protože kouří-li v místnosti aspoň 5 lidí, pak můžete věci, co jste měli na sobě, házet rovnou na balkón (-> pak do pračky), ne-li rovnou do popelnice lol!
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyTue Dec 02, 2008 8:05 pm

For Tumič: Pořídil jsem šálu Realu Madrid...asi pod stromeček..tak zdar santa
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyFri Dec 05, 2008 6:05 pm

Tak to je paráda...dík, pod ní budu vysedávat cheers
Návrat nahoru Goto down
bafuňář

bafuňář


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 07. 12. 08

Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka EmptyFri Jan 02, 2009 2:55 pm

Pánové tak v hospůdce bych vyměnil uklízečku nebo toho kdo to tam má na starosti, páč jsem tam zašel po sylvestru na jedno spravovací a ten bordel co tam byl to byl hnus No stoli špinavé, popel z cigaret na nich, rozlité pivo pěkně zaschle prostě hnus to i v kravíně je čistěji. Chápu asi se tam popíjelo do rána,ale tak tam pak uklidím nebo když se nechce hned uklízet tak nechám zavřeno.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Naše hospůdka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše hospůdka   Naše hospůdka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Naše hospůdka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 ::  Archiv :: Archiv-
Přejdi na: