Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 FLORBAL VE LHENICÍCH

Goto down 
+3
kaká
Lucho
Valderama
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyThu Oct 23, 2008 11:52 pm

Chtěl bych založit novej topík o florbale, vím že je to tady hlavně o fotbale, ale my všichni co chodíme hrát florbal, jsme většnou spojeni s SK. Takže se zaregistrujte Bači, Hurky ml, Koudy, Kubalík, Trny Luky atd..
v neděli máme jet na přátelské utkání do PT, tak to rozmyslete..Dnes to nebylo nic moc, bylo nás pět a museli jsme čekat na největší hvézdu Pašinu, aby nás bylo šest a v klidu si zahráli. Basketball
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Už se těšim   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyMon Oct 27, 2008 1:54 pm

Dejte mi ještě jeden týden...
Od příštího týdne začne jezdit také Lúcho...asi koupim novou medvědobijku a máte se na co těšit!!!!

lol! Doufejme, že úroveň zůstane tak vysoká, jak o ní mluvíte, jaká byla doposud!!
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyThu Oct 30, 2008 4:59 pm

Kdy máte ty vaše florbálky???
Musim se na vás taky zajít podívat.Pořád se tu chválíte Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Termín treninků   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyThu Oct 30, 2008 7:05 pm

For Kaká:

Ola Kaká!!

Florbal je každou středu nebo čtvrtek (podle dívčího aerobiku) , zhruba od 18.00 hodin (buď v Sokolovně nebo ve školní tělocvičně)....


Servus lol! zdraví Lúcho Gonzales
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: florbal   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyFri Oct 31, 2008 12:24 am

Na dnešním florbale v Sokol-aréně bylo přítomno 9 hráčíků, což považuji za solidní účast. bounce Kvalita nebyla špatná. Je pravda že hokejisté se nezapřou, ale pomalu se do Laughing toho dostávají což je dobře. Ještě chybělo pár hvězd, tak snad se příště dostaví.Dnes jsme také pořídili první foto..jinak bylo několik jedinců co neprohráli, ale to je jen tak na okraj .. Basketball
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyFri Oct 31, 2008 1:20 pm

Až bude probíhat nábor nových žáčků,tak mi dejte vědět.Přijdu si to zkusit.Ale nemam hokejku nebo čím se to hraje Razz

Forza KAKÁ
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyFri Oct 31, 2008 3:54 pm

For Kaká
Ty to máš v sobě, tobě bude stačit hůl s Kauflandu, tak přístě ti dáme vědět..P.S ne žě přijdeš s hokejkou co hraješ rybníkářskou ligu v Hola.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyFri Oct 31, 2008 6:29 pm

for Valderama: Já jsem bejvával (a jsem pořád) velkej hokejovej talent.Kdysi se v Motoru rozhodovali mezi mnou a Štěpánem Hřebejků, bohužel si vybrali jeho. Crying or Very sad Tak jsem se dal z nutnosti na fotbal,který už mi tolik nejde.Florbal je hokeji podobnej,tak to bych ho mohl zvládat.Navíc jsme ho zhruba před cca 6-7 lety hráli v Jankově taky celkem pravidelně.
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyTue Dec 02, 2008 4:12 pm

Mohli by jsme se také domluvit a jet si zkusit zahrát třeba do Vodňan do haly, zatím mezi sebou, když je nás teď docela hodně a potom si jet zkusit do PT proti nějakému mančaftu zahrát. Můžeme prý proti Mexikánům ( Strunkovickým ) ty hrají nějakou ligu, nebo proti klukům z PT co chodí hrát jako my. Kdyby jsme se ve čtvrtek domluvili, zajistili si tu Vodňanskou halu, myslim, že by to nemuselo být špatné.. santa
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyWed Dec 03, 2008 4:24 pm

To by šlo, domluvíme se zítra na florbálku, kdy a jak by jsme to uskutečnili!
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyThu Dec 11, 2008 5:39 pm

tjn - jestli budem někdy někde s někym hrát, tak jim ukážem florbal z trochu jiného úhlu. Střely typu: backhand, s příklepem, zápěstím - určitě v Prachaticích a Strunkovicích znaj, ale v sokolovně se vyvynuly nepopsatelné techniky odpalu a hry. Stejně by to byla určitě zívačka s mexikem afro tomu věřte Basketball
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Hodnocení   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyTue Dec 30, 2008 1:21 pm

Všem florbalistům, kteří včera nebyli:
Tak včerejší florbálek, který proběhl mimořádně v pondělí, byl snad nejdelší co jsme kdy hráli....odehráli jsme celkem devět třetin (každá třetina hraná opět do deseti vstřelených branek do jedné z branek) a úroveň hry byla také celkem slušná. Největší rozdíl jsem ovšem vypozoroval v tom, že díky účasti prvního děvčete v naší již skoro tříleté historii - Gabče Hanusků (Nobisky),která hraje florbal v Praze závodně - tak díky její účasti ubylo zákeřností a zbytečné nadměrné tvrdosti u některých hráčů a hrál se opravdu jenom florbal... Laughing Laughing Asi ji budeme muset zvát častěji...... Laughing

Jinak účast byla celkem hojná - dostavilo se nás deset...chyběli: Pašina,Lukáš Trny,Jindřich,Káčko,Čondlák,Rybář a Pavka...

Zdraví Lúcho

cheers !!Florbálku zdar!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyTue Dec 30, 2008 2:16 pm

Souhlasim se včerejší dobrou úrovní florbálku..Mohli bychom dát spiel o víkendu, jestli by byl zájem..Musim ještě poprosit ježíška jestli mi tu novou hůl nenechal jinde, já jí pod stromečkem nenašel Crying or Very sad
( jinak když nebyl Pašina, tak hole vydržely všem Very Happy Very Happy Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyTue Jan 06, 2009 7:55 pm

zdar kdyby tu nahodou někdo zabloudil ve středu - pls napište mi kde je sraz na halu (fotbal) - dik. Florbal je asi normalka ve čtvrtek. Jo a zakoupil jsem novou hokejku, abych se neschybal k ty mi 96 pořád - tzn že mám doma hůl (pravá strana) - řeknu to ještě na florbale těm, okom vim, že si ji zlomili, nebo ještě nekoupili - normalně vám jí dám a těm kdo nehrajou na pravou stranu nezbyva než si koupit cěpel (pořád ale lepší než celou hokejku). - Jinak je v dobrym stavu, ma novou omotávku - ani moc pomlácená od vás... takže tak... přinesu jí ukázat, aby jste věděli jak vypadá ta čepel (má šroubky pod sebou a z boku, a ne v jedný rovině) - píšu to proto, že treba bajz by to moh do čtvrtka stihnout - koupit čepel a hrát už krásně s ní a né s tim pádlem co mu pučuju - servus
PS: zdarma jenom florbalistům - je fakt v dobrym stavu a je to střelka albino ...
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyTue Jan 06, 2009 8:26 pm

for krásnej Admin Razz : Středa-17:45 sraz v tělocvičně
Pátek-17:20 sraz v tělocvičně

Jinak jsi webmastrem těchto stránek,ale jak tak koukám,tak se tu ani nevyznáš Evil or Very Mad Kdy a kde jsou srazy se dočteš v sekci PROGRAM NA TENTO TÝDEN
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyTue Jan 06, 2009 8:46 pm

já vim ale nějak jsem to nechtěl hledat - bordel tu je hroznej - musim k tomu zasednout - ale teď jsou prioritou stránky klubu - který jsou hotový kromě galerie - kterou se snažim udělat co (aby se stránka načítala rychle)... pak dolazuju detaily... takže už jenom koupit domenu a webhosting... todle taky už ale změní vizáž - už mě to pěkně štve - ale já než se rozhejbu Sleep zejtra to nebude prostě... dik za trpělivou odpověd bounce sunny
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyMon Jan 12, 2009 4:17 pm

For Valderama:
Je mi líto že si Ježíšek nevšiml, že nemáš pádlo! Já jsem na něj po letošní nadílce taky přestal věřit! Surprised
Ještě jednou se omlouvám za zlomení hole, ale už jsem se nemohl dívat na to, jak dáváš góly i ze záchodu zády k bráně! Laughing
Máš už novou? Admin Standa má prej nějakou "střelku"..., tobě kdyby jsme dali do ruky vidle, tak to budeš trefovat i s nima! Basketball

Můžu ve čtvrtek přijít nebo už mě nechcete?

Je mi jasný, že ta dívčí přítomnost Vás vyburcovala k ještě lepším výkonům a přispěla tak k herní kvalitě!
Na druhou stranu nebyli přítomni dvá hokejový "býčci" Rybář a Čondlák, tak hra zákonitě musela být klidnější! Cool
Zdravim dva jmenovaný (nemyslim to vážně)....

kvalitnímu florbalu zdar! cheers
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyMon Jan 12, 2009 4:41 pm

ty jo - no jo - tys už nebyl dlouho bounce já byl unešenej ze svý nový hokejky, tak jsem si nevšímal kdo hraje - ty jo koukej už přijít. Jinak v sobotu vám to slušelo U Vašků Laughing káčko má úžasný pohledy, když jich pár má lol!
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyMon Jan 12, 2009 5:37 pm

For Admin:
Ty krávo kam chodíš na ty ženský? Jsi čím dál víc hezčí! Smile
V sobotu to bylo fakt dobrý a Kafkovo oční grimasy jsou fantastický! Laughing

Tak ve čtvrtek zdar a dej si bacha na hokejku abych ti jí taky nepřišlápnul.... lol!
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyMon Jan 12, 2009 5:47 pm

For Pašina a Valderrama:

Ty kráso, Paší, ty ses zrovna probudil, ne??
My všichni, co na florbal chodíme, už týden víme, že Valderrama již nové pádlo má (zkonstruoval si jej sám ze Stenlyho hole a svojí pozůstalé čepele....) i když se mu s ní napoprvé nějak nevedlo...musím poznamenat, ale každý má někdy den blbec.....sorry, Valderrama, nás ostatní ty blbé dny potkávají daleko častěji...viď Paší??

To dáme asi na modlení, že se taky ukážeš......já vim, máš toho moc, dvakrát týdně někam vyrazit na sport, to už je doma na rozvod......doufám, že to nečte Tvá drahá choť... Laughing

Tak ve čtvrtek a kdo bude moct tak ve středu na fotbálku!!

Zdraví Lucho Gonzáles "Van der Pahlen" *8

cheers !!Forca florbal!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyMon Jan 12, 2009 10:49 pm

Ano, minulý týden se skutečně nevedlo a to jsem se těšil na novou hůl a na to, jak Vás povodim, ještě že tam byl Bači, kterej měl celý týden obrovskou formu, jak na florbale, tak na sálovce a na závěr v sobotu na hokeji, kde to završil tím, že dostal dvakrát na holeň do stejného místa a ta mu zmodrala tak,že šel ledovat...Very Happy..Ale řeknu vám, jaký to byl nezvyk po dvou letech, ne stát na bruslích, ale držet hokejovou hůl místo té florbalové.Very Happy.začal jsem si nadhazovat puk jako míček, kvedlat tam a zpátky a nic..no po dvou hrách a dvou dnech jsem se trošku chytil, ale musim pochválit rodilé Vejrováky, že to hrajou slušně a to někteří z nich se nevěnují sportu..no jo no, mají to od narození k rybníku nejblíže a mastí to tam každou zimu...dovolil jsem si jen tak trochu něco na okraj..
Návrat nahoru Goto down
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyFri Jan 16, 2009 5:26 pm

včerejší florbal=tichá jatka pig pig
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyFri Jan 16, 2009 5:38 pm

ten florbal je nějakej divokej poslední dobou - hraje se převážne ve vzduchu - sekery ze všech stran - hra nohama je oblíbenná. Přestává to mít hlavu a patu. Ale nejvíc mě štvou ty mantilely - jak je někdo zničil - je to zakopávací zóna u manťáku. Ještě že se hrálo na 3 týmy potom včera - jinak na tý lávce sedíme dodnes kájo silent to mi věř. A nevim jestli jsme nepřišli o kuleše, já tu náhradní čepel pro něj mám ale nevim jestli mu sedne na rukojeť - ikdyž bajz to taky spojil na jeden šroubek a drží to Smile
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyThu Jan 29, 2009 2:34 pm

dneska nás snad příde víc - minule měl bači formu, ale to víte bylo nás málo a pak dokonce 5... Neutral
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH EmptyFri Feb 06, 2009 3:24 pm

myslím že je nevyšší čas ukončit letošní ročník florbalové ligy. Co vy na to??? scratch Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





FLORBAL VE LHENICÍCH Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH Empty

Návrat nahoru Goto down
 
FLORBAL VE LHENICÍCH
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 ::  O všem možném :: Florbal-
Přejdi na: