Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 konec v sálovce

Goto down 
+4
Pašina
Valderama
Lucho
Ká2
8 posters
AutorZpráva
Ká2




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 30. 12. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: konec v sálovce   konec v sálovce EmptySun Jan 11, 2009 11:51 am

Zdravím všechny ze sálovky a mám jednu otázku.Včera jsem slyšela.že Paší a Kaká,každej dávali na sálovce 5 gólů.Doufám,že mi vysvětlí,jak to dokázali.když výsledek byl 3:3 Question Oslava vypadala,jako výhra století pig No nic,tak jsem ráda,že jste se s Kaká a Pašinou rozloučili,jelikož pánové slíbili,že se teď budou věnovat manželkám,už prý žádná sálovka cheers
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Neuvěřitelné   konec v sálovce EmptyMon Jan 12, 2009 10:13 am

!!Ola!!

For Ká2:
Tak to je velká naivita, myslet si, že jako mávnutím kouzelného proutku oba zmiňovaní zanechají aktivní činnosti v sálovce, i když Kaká už začíná v Jankově přípravu, tak možná, že opravdu přeruší na čas sálovkovou sezonu, ale troufám si tvrdit, že to nebude asi tím, že se bude věnovat manželce (bez urážky Ká2 :-)))

A jestli se oba opravdu začnou věnovat najednou manželkám, tak sežeru posranej kartáč!! cheers

Zdraví Lucho

cheers !!Forca SKL!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce EmptyMon Jan 12, 2009 2:22 pm

Měl bych návrh pro oba provinilce, mohli by jezdit nadále s mančaftem jako novináři, když už nebudou smět hrát...Kaka jako dopisovatel článků a Pašinka jako fotograf..Potom by mohli do ranních hodin v sokošce společně pracovat na článkách a vyvolávat zdařilé fotografie.. Very Happy Very Happy Very Happy :
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce EmptyMon Jan 12, 2009 3:02 pm

Zdravim všechny sálovkáře!
Po sobotním zápase s Mouchama (nemají nic společného s našim fotbalovým kapitánem Ing.Karlem Mouchou Cool ), který jsme opravdu nezvládli jak herně tak i nervově (bratr ale vtipně dodal, že je to jeho letos první červená, tak se nemáme moc divit! Shocked )
jsme jinak vcelku dobře obstáli v několika po sobě jdoucích hospůdkách! Very Happy Very Happy Very Happy
Začali jsme u Ludyho v hale, dále pak u Havlíků v Netolicích, v Bumbaru, u Vašků a nakonec jsme to vše zakončili v Květu u Koudyho, kde slavil krásné 50.narozeniny Václav Trnka-tímto mu ještě dodatečně přejeme vše nej.... cheers
Na tomto krásném putování se podíleli v hlavní roli Kafka,moje maličkost a náš manažer,kustod,odborný poradce přes všechny problémy pan "Procházka" Pavka! Tímto mu s Kafkou děkujeme za nádherný večer plný alkoholických nápojů, hlavně becherů, a že nás odvezl do našich domovů sice v silně podnapilém stavu, ale jinak v pořádku, jelikož kdyby jsme šli pěšky, tak by hrozilo umrznutí.... lol! Ještě jednou Pavko, opravdu děkujeme!!!

Sálovce zdar cheers
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce EmptyMon Jan 12, 2009 3:42 pm

Taky zdravim,
jo v sobotu sme tu remízu pěkně oslavili drunken ještě že mě trn odved aspoň na rozcestí jinak bych asi nedošel rendeer
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce EmptyMon Jan 12, 2009 4:03 pm

For Tumič:
Byli jste taky s Trnym u Vašků? Ptám se proto, že ten muj starej mozek měl velké výpadky tak po 22:00 už si toho moc nepamatuju, ale za to může Trny, ten započal tu becherovou smršť! affraid
Viděl jsi fotky? Stojí opravdu za shlédnutí! Very Happy
Má je Kafka....
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: !!Upozornění!!   konec v sálovce EmptyMon Jan 12, 2009 5:57 pm

For všechny manželky a přítelkyně:

!!UPOZORNĚNÍ!!

SK Lhenice a všechny přidružené spolky (jako Florbalisti apod.) si vyhrazují právo odmazávat veškeré vulgární či nesmyslné vyjádření, natož Vámi založené nové Topíky jako: "Konec sálovky" apod....

Mluvil jsem s Adminem našich stránek a v případě dalšího založení takto nesmyslných topíku bude onen zmiňovaný topík bez milosti smazán...... Laughing Very Happy Laughing Very Happy

!!Nic ve zlým Ká2!! bounce Laughing Very Happy cheers

Zdraví Lucho Gonzáles *8

cheers !!Forca SKL!!Forca FCP!! cheers pirat
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce EmptyMon Jan 12, 2009 10:21 pm

Valderama napsal:
Měl bych návrh pro oba provinilce, mohli by jezdit nadále s mančaftem jako novináři, když už nebudou smět hrát...Kaka jako dopisovatel článků a Pašinka jako fotograf..Potom by mohli do ranních hodin v sokošce společně pracovat na článkách a vyvolávat zdařilé fotografie.. Very Happy Very Happy Very Happy :

článkař a fotograf - takovou dvojci bych uvítal. Včera mi Káčko posílal fotku ze sálovky, že by jí dal na stránky. Ale jedna fotka bez komentáře moc neřeší - myslim že by si sálovka na stránkách místo zasloužila. Hlavně chci ale říct, že by bylo dobrý udělat pár fotek na florbale, možná i otom něco napsat. Mám připravenej takovej florbalovej koutek, kterej bych si vzal na starost - dával bych tam různý věci kolem florbalu atd...(když mi teda někdo neponaučí otom, že na SK Lhenice to nemá co dělat)... to víte jak ty stánky mám hotový(kromě galerie) tak vymejšlim různý věci bounce
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce EmptyTue Jan 13, 2009 1:10 am

for Lúcho a Admin:

To je tak,když necháte manželku chvíli bez dohledu.Ten její příspěvek měl patřit do sálovky,ale nějakým nedopatřením(nemohoucností) No se z toho vyklubal novej topík.Za Ká 2 se omlouvám a navrhuji ho smazat.
Bavili jsme se s klukama z mančaftu a mysleli jsme si,že by sálovkáři mohli mít taky svůj odkaz.Přeci jenom reprezentují Lhenickou kopanou.Záleží to samozřejmně na Adminovi,respektive na výboru.


for Paší:

O tom,že jsme byli u Vašků vím od Hanky,ale že jsme byli ještě dole u Koudyho,to musí být nějaká mejlka,o tom nevím nic. Embarassed Ale byl to skutečně povedený večer.Pavkovi děkuji za odvoz a Koudymu za hlídání foťáku.Bez něj bych ho domu nedonesl.


A zdravím nového zaregistrovaného TRNA-to je ten,který může za sobotní opijádu tongue



Forza kaká lol!
Návrat nahoru Goto down
Ká2




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 30. 12. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: reakce   konec v sálovce EmptyTue Jan 13, 2009 12:34 pm

Samozřejmě,že Paši a Kaká pokračují v sálovce.
Kdo by to s nima taky celý víkend doma vydržel a přece se taky někdy potřebuji dostat na počítač Smile

Je zvláštní,že ještě existuje cenzura.Pánové by hned mazaly příspěvky,které se jim nehodí Shocked
Jen nechápu,jak je možné,že tedy na to vůbec někdo reagoval a rovnou jste to nesmazali Question
Jo jo,nadarmo se neříká,že potrefená husa se vždycky ozve tongue

Tak přeji sálovce spoustu úspěchů a děkuji Pavkovi,že mi Káčko dovezl v pořádku domů.
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Zákon akce a reakce   konec v sálovce EmptyTue Jan 13, 2009 1:32 pm

Ká2 napsal:
Samozřejmě,že Paši a Kaká pokračují v sálovce.
Kdo by to s nima taky celý víkend doma vydržel a přece se taky někdy potřebuji dostat na počítač Smile

Je zvláštní,že ještě existuje cenzura.Pánové by hned mazaly příspěvky,které se jim nehodí Shocked
Jen nechápu,jak je možné,že tedy na to vůbec někdo reagoval a rovnou jste to nesmazali Question
Jo jo,nadarmo se neříká,že potrefená husa se vždycky ozve tongue

Tak přeji sálovce spoustu úspěchů a děkuji Pavkovi,že mi Káčko dovezl v pořádku domů.

For Ká2:
Po pečlivém zvážení s Adminem našich stránek jsme dospěli k názoru, že tento onen topik už necháme založený, aby byl vystaven jako odstrašující příklad vulgárních a nesmyslných topíků na našem jinak zcela slušném,pokojném a nikoho neurážejícím fóru!! Tolik na vysvětlenou, pro Ká2 Very Happy

Very Happy V tomto případě zcela nechápu poznámku o potrefené huse, ale každý má právo na svůj názor!!

Po drsném odsouzení v prvním komentáři Ká2 nakonec zcela rezignovaně přeje sálovce spoustu úspěchů a ještě děkuje panu Procházkovi za odvoz šťastného kandidáta na Fotbalistu světa roku 2008 domů, tak to už mi vůbec hlava nebere..... Mad Mad tongue affraid

Tak zdar Ká2!!

Zdraví Lucho Gonzales *8

!!Forca sálovka!!
Návrat nahoru Goto down
namazanejhermelin

namazanejhermelin


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 19. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce EmptyTue Jan 13, 2009 3:59 pm

Pokusím se objasnit:

Lucho napsal:

Po drsném odsouzení v prvním komentáři Ká2 nakonec zcela rezignovaně přeje sálovce spoustu úspěchů a ještě děkuje panu Procházkovi za odvoz šťastného kandidáta na Fotbalistu světa roku 2008 domů, tak to už mi vůbec hlava nebere..... Mad Mad tongue affraid
Přečteme-li si první příspěvek tohoto topicu ještě jednou pozorně, zjistíme, že se o žádné drsné odsouzení nejedná. Lze ho brát pouze jako upozornění s velkou nadsázkou, protože jak sám jsi psal, pokud by se tak stalo, tak sežereš posranej kartáč Very Happy
Spoustu úspěchů v sálovce a poděkování za odvoz je myšleno zcela upřímně, jelikož s prvním příspěvkem nemá absolutně nic společného, tudíž se nemůže jednat o rezignaci od prvního postu. Smile

Dále pak:

Ká2 napsal:

Jo jo,nadarmo se neříká,že potrefená husa se vždycky ozve tongue
Lucho napsal:

Very Happy V tomto případě zcela nechápu poznámku o potrefené huse, ale každý má právo na svůj názor!!

Podíváme-li se na to, kdo první reagoval na tento topic, zjistíme, že to byl Lucho. Ale citát o potrefené huse v tomto případě sotva sedí na něj.
Pokud ovšem budeme brát v potaz pouze druhý příspěvek od Ká2 v tomto topicu, zjistíme že:
Ká2 napsal:

Je zvláštní,že ještě existuje cenzura.Pánové by hned mazaly příspěvky,které se jim nehodí Shocked
Jen nechápu,jak je možné,že tedy na to vůbec někdo reagoval a rovnou jste to nesmazali Question
Z toho vyčteme, že ten, kdo tu říká, jak je tento topic zbytečný a nesmyslný, pak reaguje na topic naprosto adekvátně jako první. Smile

Tolik na objasněnou od psychologa hermelína lol!
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Mr.Psycholog Namazanej Hermelín   konec v sálovce EmptyTue Jan 13, 2009 4:41 pm

To Ká2 a Admin:

Zdá se, že se nás tady snaží poučit jistě světaznalý a životem protřelý Mr.Namazaný Hermelín, který celému tomuto nesmyslnénu topíku nasadil svým komentářem korunu king ......Proto tento topík smažte a už ho radši neotevírejte..Díky

Zřejmě Mr.Psycholog nepochopil, že je to celé v nadsázce a jal se tady rozebírat, co je správně a co ne......hmmm, necháme si poradit....

Zdraví Lucho Gonzales *8

cheers !!Forca nové topíky!! cheers
Návrat nahoru Goto down
namazanejhermelin

namazanejhermelin


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 19. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce EmptyTue Jan 13, 2009 5:00 pm

Samozřejmě, že jsem pochopil, že je to celé v nadsázce (sám jsem to i psal), ale když někdo napíše, že mu něco hlava nebere, tak to myslí taky jako nadsázku? Shocked
Nikde nepíšu, co je správné a co ne. Nikomu neradim. Jen jsem se to snažil objasnit. Twisted Evil
Kdybych to myslel vážně, tak tam nepíšu ty smajlíky, proto jsem celý svůj příspěvek završil smajlíkem -> lol!

Každopádně se to nesetkalo s úspěchem, takže už sem radši nic psát nebudu Crying or Very sad
Tak se mějte pěkně a lhenickému fotbalu a sálovce hodně štěstí.
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Na vysvětlenou   konec v sálovce EmptyTue Jan 13, 2009 6:15 pm

To Namazanej Hermelín:

!!Ola!!

Ale no tak, nikdo Ti přece neříká ani nezakazuje, aby jsi sem najednou přestal psát, každý má přece právo sem napsat svoji myšlenku či názor, atd.....

Tvůj analitický rozbor výše uvedeného dialogu mezi mnou a Ká2 se určitě setkal se značným zájmem některých návštěvníků tohoto fóra..... flower

Tak si nehraj na pana Uraženého a hoď sem do placu nějaký hodnotný příspěvek, Mr.Namazanej hermelín....cheers

!!Zdraví Lucho Gonzales!!

!!Forca FCP!!
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce EmptyTue Jan 13, 2009 6:22 pm

Pro Pašinu:
No u vašků ASI ne, říkám asi pač fakt nevim... To by si se měl zeptat spíš Trnyho Smile
Fotky sem neviděl ani nevim jestli je chci vidět, ale jo na pobavení! Very Happy

Pro Káčka:
doufám že mi je někdy ukážeš drunken cheers
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce EmptyTue Jan 13, 2009 8:30 pm

lock bez komentáře Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce EmptyFri Jan 23, 2009 7:25 pm

téma otevřeno! Na přání... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Sponsored content





konec v sálovce Empty
PříspěvekPředmět: Re: konec v sálovce   konec v sálovce Empty

Návrat nahoru Goto down
 
konec v sálovce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 ::  Archiv :: Archiv-
Přejdi na: