Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 VOLNÁ DISKUZE

Goto down 
+14
Fabio Cannavaro
Pašina
Ká2
Luca Toni
Klapzuba
Klekipetra
Valderama
kaká
Tumič
namazanejhermelin
Burdís
Stenly
Lucho
muskak
18 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyThu Oct 02, 2008 11:59 am

Chlapci, úterní účast na tréninku byla moc mizerná. Pouze 4 ks z "A". Je třeba to silně zlepšit. Zdar SK Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Ola!   VOLNÁ DISKUZE EmptyThu Oct 02, 2008 12:35 pm

Tak to je velká mizérie!!! 4 lidi .......trenér byl?? Je třeba ještě alespoň 3-4 týdny vydržet a makat......není ještě nic ztraceno....hrajeme ještě na podzim ve Zlivi a doma se Štěkní....neházet flintu do žita!! LHENICE OLÉ!!!
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyThu Oct 02, 2008 12:46 pm

ja budu chodit v úterý - ve Ktiši nám stačí natrénovat v pátek - a to ještě opatrně aby nám zbyly síly na sobotní zápas. No a jelikož jako vždycky sedim tak můžu ty síly klidně nechat na úterním tréninku Basketball
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyThu Oct 02, 2008 2:31 pm

Jo jo trenér byl, ale odjel cheers cheers , a ještě byl Koudy, ale ten netrénoval Sad Sad .

Stando jestli začneš v úterý chodit, tak to bude super. To už budem 4+1 neboli 4+golman rendeer rendeer . Nešel by ještě nějakej lheničák hájící barvy SK Ktiš v úterý posílit řady????? jocolor jocolor zdraví bek SK
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Oznámení   VOLNÁ DISKUZE EmptyThu Oct 02, 2008 5:07 pm

Pro všechny, kteří ještě nevypátrali novoty na našich stránkách: Již je rozběhnuta také sekce Mužstva - A team - a pod ním jednotliví hráči (jdou rozkliknout zatím jen hráči, kteří byli tak v pohodě a po 2 měsících mi odevzdali dotazníky). U ostatních to bude doplněno, dle odevzdání zmiňovaných análů . No .........Rozbíhá se to pomalu, ale výsledky se dostaví, nebojte!!! HEA HEA!!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Burdís

Burdís


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 20. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyThu Oct 02, 2008 8:31 pm

Tak rozkliknout jdou všichni, ale informace jsou jen u některých Idea bounce
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Doupřesnění   VOLNÁ DISKUZE EmptyFri Oct 03, 2008 9:10 am

Asi jsem se špatně vyjádřil........děkuju Láďovi Burdů za korekturu, ale myslel jsem to samozřejmě tak, že profil jde otevřít pouze u těch, od kterých jsem do tohoto času dostal dotazník.Ostatní jdou otevřit také, ale neobjeví se info....Pokud jsem to poprvé napsal nesrozumitelně, tak se omlouvám....... scratch Mad
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyFri Oct 03, 2008 9:58 am

no ty profily některý - to sou pecky - docela jsem se bavil Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
namazanejhermelin

namazanejhermelin


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 19. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyFri Oct 03, 2008 10:15 am

Admin napsal:
no ty profily některý - to sou pecky - docela jsem se bavil Laughing

Největší fotbalový zážitek: Bago s našim golmanem (Boža) lol!
Návrat nahoru Goto down
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyFri Oct 03, 2008 11:02 am

Tůmič, týden už si nebyl na fóru. Že by v Praze nebyl internet scratch scratch nebo to už se tolik učíš study confused study , že nemáš čas hodit sem něco do placu???????, zdar bek SK
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyFri Oct 03, 2008 11:50 am

Zdravim, tak to je jasná ta druhá odpověď ne, sem za to vzal cheers dneska už sem doma a tady se neučim tak jsem přišel se na vás podívat!! rabbit
4 to je dobrý jste si dali turnájek ne? rendeer sunny
Návrat nahoru Goto down
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyFri Oct 03, 2008 1:01 pm

Jéééé nazdar Pražáku. Turnaj jsme si nedali, ale dali jsme 2 na 2 na celý rendeer rendeer Turnaj dáme až nás bude tak 6. rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer
Návrat nahoru Goto down
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyFri Oct 03, 2008 1:03 pm

for Lúcho: Včera byl florbálek vynikající úrovně. Dali jsme 3 na 3. Škoda že si nemohl. čus bus clown
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyFri Oct 03, 2008 2:42 pm

For Muskak: To víš po půl roce, to musela bejt zase chuť do florbálku!!! Každej nadrblej.......Kdo všechno byl??
Bacha chystá se zaregistrovat jeden chuligán a bude mít na fotce Valderámu....to bude nářez!!!
Jinak už má profil i jeden z asistentů....musíme dodělat ty profily.......ještě chybí asi 7 tejpků, trenér, jeden asistent a vedoucí mužstva.......!!!!!FORCA LHENICE!!!!
Návrat nahoru Goto down
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyFri Oct 03, 2008 4:13 pm

Včera se florbálku zúčastnili tito nadrženci: Trnka afro Koudy jocolor Hůrky clownscratch Čondlák rendeer a Kuleš affraid . Na návštěvu přišel manažer SK Lhe pan Pavel Boška affraid affraid Zdar.
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyFri Oct 03, 2008 4:43 pm

Jsi on-line ........krásnej počas na trenink....aby vás tam zas nebylo 5 a půl!!!
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptySat Oct 04, 2008 1:03 pm

Tak jsem si přečetl vaše představovací profily,některý jsou fakt zajímavý. Hlavně na Tůmičovo slabině by se mělo řádně zapracovat. Měl by si tě vzít trenér do speciální péče Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: profily   VOLNÁ DISKUZE EmptySat Oct 04, 2008 1:36 pm

:shock: ano také jsem prohlížel profily hráčů a některé jsou opravdu originální...za to by se nemuseli stydět ani v Kolumbii.. Laughing hlavně nejoblíbenější herec pana Ády..to mě dostalo.. super
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Uvítání...   VOLNÁ DISKUZE EmptyMon Oct 06, 2008 11:59 am

Vítáme další zaregistrované: OLA!!Kaká, Valderama a Klekypetra!!
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Dotaz   VOLNÁ DISKUZE EmptyWed Oct 08, 2008 12:00 pm

Ola!! Hoši, tak jakej byl včera trenink??? Kolik bylo lidí, mělo to úroveň??
Návrat nahoru Goto down
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyWed Oct 08, 2008 12:14 pm

for Lúcho: Včera nás bylo celkem 13 z toho myslim asi 8 z "A". Tak že účast na úterý slušná. Škoda je jen, že nemohl přiject Hrachy, byl s klukem v nemocnici. Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Tipujte se mnou   VOLNÁ DISKUZE EmptyWed Oct 08, 2008 2:18 pm

For Muskak: Tak to je celkem pěkná práce - na úterý 13 lidí....je třeba vydržet a makat dál!! Ještě není nic rozhodnuto, jedna výhra nás může nakopnout k vydařenému závěru podzimu......LHENICE voll gas!!!

Z jiného soudku: JAK TIPUJETE DNEŠNÍ UTKÁNÍ HOKEJOVÉ LM - UFA vs. HC MOUNTFIELD ????
Můj tip (ač jsem jihočech, uznávám sílu domácího výběru, který patří k hlavním favoritům na celkové vítězství v LM):

UFA - HC Mountfield 6:1
Návrat nahoru Goto down
Burdís

Burdís


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 20. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyWed Oct 08, 2008 2:56 pm

No já bych nebyl tak tvrdý k Mounfieldu i když jeho výkony by si to zasloužili. Já bych tipnul 4:2 pro UFU alien
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Tip   VOLNÁ DISKUZE EmptyWed Oct 08, 2008 3:38 pm

Ještě jsem zapomněl góly, které padnou v zápase Ufa-HC Mountfield 6:1 (hraje se za hodinu a půl)

za domácí: Radulov 2,Pěrežogin,Blaťák,Konstantin Kolcov a Antipov
za hosty: Kůrka

For Burdís: Nejde o to být tvrdý na HC Mountfield, ale jak jsem již zmiňoval, dívat se na sílu soupeře, který minulý ročník ruské ligy vyhrál a letos se drží s 29 body na 2. místě velmi kvalitní (NHL kvalitou dohánějící, ne-li už stejně kvalitní) Ruskou KHL!! Tedy kvalitativně o třídu lepší mančaft.Samozřejmě bych byl rád, kdyby došlo k překvapení, ale vzhledem k současné formě HC Mountfield se obávám, že to bude výprask.....

LHENICE OLÉ!!!
Návrat nahoru Goto down
Burdís

Burdís


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 20. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE EmptyThu Oct 09, 2008 8:35 am

No, Lúcho, jsi tipař jako bejk Shocked . S těma ligama je to tak jak píšeš, ale čekal jsem, že by snad Mounfield mohl překvapit. Bohužel si odváží pěkný debakl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





VOLNÁ DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE Empty

Návrat nahoru Goto down
 
VOLNÁ DISKUZE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 13Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 ::  O všem možném :: Místo pro Váš Topik-
Přejdi na: