Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 VOLNÁ DISKUZE

Goto down 
+14
Fabio Cannavaro
Pašina
Ká2
Luca Toni
Klapzuba
Klekipetra
Valderama
kaká
Tumič
namazanejhermelin
Burdís
Stenly
Lucho
muskak
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptySun Jul 12, 2009 10:02 pm

Díky Kaká.. lol! lol!

Prosíme dalšího z Realu Madrid afro Tumiče za krátké hodnocení turnaje, když hrál po boku lhenických legend Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyMon Jul 13, 2009 8:13 pm

Zdravim vás tu po dlouhý době cheers ,
turnaj hodnotím pozitivně, byl to dobrý výsledek škoda že nevyšlo líp to finále, ale byli mladší a běhavější (tim nemyslim káčka Very Happy ) a vyhráli zaslouženě... Po boku Lhgenických legend jsem si zahrál velice rád...Kdo ví jestli se mi ještě taková příležitost naskytne Smile

Jo a Mouchovi přeju opožděne všechno nejlepší k narozkám!!! santa
Hala Madrid
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyMon Jul 13, 2009 8:20 pm

Máš recht Tome,moc jsem toho nenaběhal. To bylo asi tím,že jsem v sobě měl tři pifka,sklenici vína a dva vepřový stejčíčky Rolling Eyes Ale vyhrát 6:1 v chůzi neni špatný. Neboj,vrátíte nám to v soutěži a néé na nějakým pouťáku. Ale tebe si ještě půjčím 22.7. v přáteláku-dostaneš dvoje párky tongue tongue tongue



Forza kaká lol!
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyMon Jul 13, 2009 8:38 pm

Kdybys hrál jak Kaká tak určitě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyTue Jul 14, 2009 12:31 pm

!!Ola!!

!!Též přeji Karlosovi Mouchovi vše nejlepší ke kulatým třicátým narozeninám!!
!!Už jsi také mezi námi třicátníky!!

!!Happy Birthday to you!!
!!Forca Moucha!!Forca SKL!!Forca FCP!!
cheers Vamoz cheers

Zdraví Lucho Gonzales *8
Návrat nahoru Goto down
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyThu Jul 16, 2009 9:15 am

for Kaká,Tumič a Lucho: Hoši děkuju cheers cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyFri Jul 17, 2009 11:30 am

Hrajete v sobotu na tom turnaji v Chelčicích? V novinách psali 4 mančafty,ale peckářov tam nebyl!!!
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyMon Aug 17, 2009 12:35 pm

!!!Ola!!

Zdravím všechny Peckáře, gratuluji ještě jednou k výhře nad Kameňákem!!

Jinak jsem přestoupil z FC Porta do Ollympique de Marseille.....takže budu hrát zase asi o titul, ale ve Francii....momentálně mám z přípravného utkání zraněné rameno, takže nemohu nastoupit. Do sezony jsme vstoupili úspěšně. Ze dvou kol máme plný počet šesti bodů!!

Tady je odkaz na mých pár gólů v mém bývalém působišti FC Porto:
https://www.youtube.com/watch?v=gsYhd00KyQA&feature=related

Tak kdo chcete, jukněte se.....

Takže nově cheers !!!Alléz OM!! Alléz OM!! cheers

Zdraví Lucho *8
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyTue Aug 18, 2009 12:22 pm

!!Ola!!
Jen pro upřesnění:

Lucho Gonzáles se zranil
Argentinský záložník Lucho González, který přišel do Marseille z Porta jako nejdražší posila v historii, přijde o úvod nové sezony francouzské ligy. Vyšetření v nemocnici potvrdilo, že si ve středečním přípravném utkání se St. Etienne, nad nímž Marseille vyhrálo 1:0, zlomil klíční dost. Lékaři dobu léčení odhadují na čtyři až šest týdnů.

Osmadvacetiletý tvořivý záložník, za kterého Marseille zaplatilo 18 milionů eur (asi 467 milionů korun), hřiště opustil v 60. minutě se zafixovanou rukou za doprovodu lékařů a následně odjel do nemocnice.

"Odhadujeme, že se vrátí do hry během první poloviny září. Podobný zranění si vyžádají čtyři až šest týdnů léčení," stojí v prohlášení klubu na oficiálním webu. Trenér Didier Deschamps se se tak bude muset bez svého klíčového hráče v úvodu sezony obejít. "Hodně ho to bolelo. Nevypadalo to dobře, což se potvrdilo. Pro nás je to jasná ztráta," uvedl Deschamps.


Zdraví Lucho *8
!!Alléz OM!! Forca FCP!! Alléz SKL!!
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyThu Aug 20, 2009 9:11 pm

Což ten " červenáček" z Jankova, ten má letos "červenou" formu Very Happy prosíme o vyjádření... afro SKL ole..
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyFri Aug 21, 2009 12:31 am

Rád bych se vyjádřil,ale není k čemu. Holt rozhodčí jsou rozhodčí a to je vše. Kdo hraje fotbal,ví svoje. A stěžovat si na ně??? To nemá cenu! Já vím svoje,každej hráč ví svoje,každej manager ví svoje,každej vedoucí ví svoje i každej divák i příznivec ví svoje. Já jsem známej přístupem k rozhodčím a nikdy nebudu jinej,ale všichni znáte Rybu,tak se ho zeptejte!

Ale až se někdy dočtete o atantátu na rozhodčího v jihočeským kraji,tak v tom budu mít prsty já!!!!!!!!!!




Sorry za slušný fóóórum Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



Ať žije kaká I love you I love you I love you



forza kaká lol!
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyFri Aug 21, 2009 12:47 pm

Díky za stručné hodnocení..aspoň budeš mít teď dva týdny čas na novinařinu Very Happy
afro
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptySun Aug 23, 2009 11:35 pm

Mnoho štěstí na společné cestě životem našemu kapitánovi Karlu Muškovi přeje celá naše rodina...
Návrat nahoru Goto down
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyMon Aug 24, 2009 12:00 pm

Novomanželé Muškovi mnohokráte děkují za blahopřání Valderamovi a jeho rodině :-)) cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyMon Aug 31, 2009 7:49 pm

for novinář,který hodnotí hráče známkami. Nechci se nikoho zástavat ani pomlouvat,nikoho vyzdvihovat ani schazovat. Ale jestliže dostali Tůmič,Surič,Upír a Áda čtyřku,tak Brambor nemohl dostat pětku. Je to sice pan fotbalista,ale za sobotní výkon si zasloužil suveréně nejhorší známku z mančaftu-ať už by to byla známka jakákoliv. Já na hřišti horšího hráče neviděl. Natož čtyři hráče. Ale jinak dobrý. Peckáři bez ztráty kytičky na čele-super. Doufám,že vám to vydrží co nejdéle!!!
SKL OLE!




Forza kaká lol!
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptySun Sep 06, 2009 8:56 pm

Gratuluji SKL k výhře v Kaplici. Čtyři zápasy,čtyři výhry-zřejmě I.A třída volá.


SKL OLE I love you
forza kaká lol!
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyFri Sep 18, 2009 11:53 am

Hoši v neděli si jedem pro další tři body ne Question cheers bounce
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyMon Sep 21, 2009 7:00 pm

For Tumič:
Měl si pravdu....předpovídej i nadále Very Happy
SKL: ole afro
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyMon Sep 21, 2009 8:56 pm

ok Very Happy myslim si že to Mladé odnese Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyMon Sep 21, 2009 11:02 pm

!!Ola všichni!!

Dlouho jsem se neozval.........
Před týdnem jsem se poprvé dostal proti Bordeaux po zranění do mistrovského zápasu.......to bylo na rozkoukání....
v týdnu už proti AC Milán to byl v Lize Mistrů ostrý test se špatným koncem pro náš Olympique......(1:2)
a v sobotu večer se mi už dařilo na výbornou......výhra s Montpellierem 4:2, ve 31. minutě jsem vstřelil úvodní gól na 1:0 a stihnul jsem ještě dva další připravit...doufám, že to tak půjde i nadále!

Co Kaká a jeho Real Madrid....zdá se, že Los Galacticos II. zapnuli hned od začátku soutěže....jen ta Barca asi bude držet krok...
Tůmič má jistě radost.

Jen to FC Porto nám nějak klopýtlo, prohrálo na krásném stadionu Sportingu Braga 0:1 a momentálně je "až" třetí, i když, minulý rok jsme se také rozjížděli pomalu a pak to byla jízda!

SK LHENICE také výborně!! Doufám a věřím v atak příček nejvyšších!! JEN TAK DÁL!!

cheers !!Alléz Alléz Olympique!! Forca FCP!! Forca SKL!! cheers

Z Marseille zdraví Lucho Gonzales #8
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyThu Sep 24, 2009 8:45 pm

Tak nějak toho přibývá...je to strašný...zlatá 1.B třída, ikdyž Dáda Bolech by mohl vyprávět..takže opatrně..

http://fotbal.sport.cz/fotbal/ostatni/156788-video-hruzny-fotbalovy-zakrok-pri-nemz-praskaly-kosti.html
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyFri Sep 25, 2009 4:16 pm

Servus všici,servus Lucho,

ve středu jsem vsítil svůj první gól za Real,takže velká spokojenost.
Doufám,že je spokojen i Tůmič s mými výkony,jaké zatím podávám.

Ovšem velkou radost mi dělají výsledky Peckářova! Šest zápasů,šest výher-to si nechám líbit Smile
Doufám,že to takhle bude pokračovat i nadále!


PS: Disciplinární komise na svém čtvrtečním zasedání řešila z celkových 120 minut 82 minut případ N.Ves/Brloh-Lhenice. Měli tam z toho pánové zamotanou hlavu. Taky ty tresty jsou slušné. Já jsem proti Kopfíkovi svatoušek Razz Razz Razz





Forza kaká lol!
Návrat nahoru Goto down
Tumič

Tumič


Poeet p?íspivku : 37
Age : 34
Registration date : 17. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptySat Sep 26, 2009 2:45 pm

Čus Kaká, tovíže jsem spokojenej! Gól jsi dal, to je jenom dobře a i kdyby jsi nedal tak spokojenost, jsi tam od tvoření hry a připravování gólů a to ti jde zatim parádně cheers
Návrat nahoru Goto down
kaká

kaká


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 19. 09. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptySun Sep 27, 2009 9:00 am

OLééé Lhenice,OLééé Real.

Gratuluji pánové k jednoznačné výhře nad Mladým,i k předvedenému výkonu. Sice jsem to neviděl,ale prej byla spokojená celá tribuna. I ten nejradikálnější sektor a to už je co říct Exclamation Exclamation Exclamation
V tabulce se pomalu odděluje zrno od plev a jak tak koukám,tak si to o postup rozdají tři celky. Ovšem můj názor je,že Křemže se tam dlouho neudrží a nasazenému tempu Lhenic a Kameňáku dlouho stačit nebude. Tudíš si to rozdáte pouze s Kameňákem,ale to bude tvrdý oříšek. Nicméně držím palce i nadále-SKL OLE I love you


Dařilo se včera i mě,potažmo celému Realu. První poločas jsme se sice nedokázali prosadit proti houževnatě bránícímu Tenerife,ovšem po změně stran to už byla jasná záležitost. Jednou jsem se trefil i já a dal jsem tak druhý gól po sobě!





Forza kaká lol!
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 EmptyWed Sep 30, 2009 10:57 pm

Dnes 30.9. velice slabá účast na treninku...na první mužstvo tabulky...těm co přišli dík, dobře to odtrénovali..Tak snad s novým osvětlením přijde i větší chuť.. VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Icon_rr
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VOLNÁ DISKUZE   VOLNÁ DISKUZE - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
VOLNÁ DISKUZE
Návrat nahoru 
Strana 11 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 ::  O všem možném :: Místo pro Váš Topik-
Přejdi na: