Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 FLORBAL VE LHENICÍCH

Goto down 
+3
kaká
Lucho
Valderama
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyTue Feb 10, 2009 8:27 pm

ja bych teda pokračoval - nebo se teda aspoň ještě jednou sešel, ikdyž třeba jen u pivka - nebo všichni znavený tréninky a zavaleni prací?
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Feb 12, 2009 3:18 pm

Jak to tedy dnes bude? Pudeme mastit nebo ne? Já že bych kdyžtak zůstal v ČB....
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Feb 12, 2009 5:35 pm

For Pašina:

Valderrama ani Lucho dneska nebudou určitě, jedou na trenink........

Musíš se domluvit když tak s Mouchou nebo s někým jiným, kdo by tam mohl jít......

Ty krávo, páníšek si mimo domu ve Lhenicích ještě pořídil byt v ČB......hmm.....nemáte flek v SMS??? Laughing Very Happy


Zdraví Lucho *8

cheers Forca FCP!!Forca SKL!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyFri Feb 13, 2009 6:45 pm

For Lúcho:
Flek v SMS bohužel není, sedím na třech místech, proto mám tolik peněz!!! Very Happy

Já si myslim, že tě v Othermu platí taky dobře ne? cheers Občas si ještě odskočíš do Porta pro nějakou tu korunu... Cool

Tak v sobotu na plese čus... confused affraid
Návrat nahoru Goto down
Pašina

Pašina


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 12. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyMon Feb 16, 2009 12:18 pm

Zdravim všechny "špílmachry" od florbalu!

Chci se vás všech zeptat, jestli ještě budeme pokračovat ve florbale nebo tuto sezónu ukončíme? Question
Fotbalisti už nechodí a v pěti nebo v šesti lidech se to hrát nedá a nemá to tu správnou šťávu! lol!

Prosím o vyjádření hlavně pány Valderamu s Lúchem....

Kdyžtak můžeme udělat nějakou závěrečnou "estrádu" (špíl + hospoda)... cheers bom drunken Sleep lol! confused

Předem díky za informace od všech "hvězd" Basketball
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyTue Nov 03, 2009 5:49 pm

Ve středu 11.11. začíná nová sezóna florbálku...v nové Schul-areně...začátek byl zařízen vždy na 18.30 hod, aby stíhali všichni a scházelo se nás vždy dostatek..páč přeci jen aréna je o něco prostornější...
florbálku zdar afro
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyWed Nov 04, 2009 7:14 pm

paráda, už se moc těšim bounce
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Nov 12, 2009 1:38 am

Tak dnes jsem asi ukončil karieru..byl jsem nejhorší a již bez motivace...nejlepší byla ta sprcha.. Very Happy

ať se daří... afro
Návrat nahoru Goto down
muskak

muskak


Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 18. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Nov 12, 2009 4:15 pm

Jendo nehaž hned hokejku do žita rabbit rabbit Chce to pár povedených akcí a gólů a bude tě to zase bavit affraid affraid affraid . Zdar
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyWed Nov 18, 2009 12:11 pm

for Moucha: Tak jo, tak si mě překecal, ještě to zkusím a hůl do žita ještě nehodim.. Very Happy dnes snad budou dvě přilby, tak by mohli chytat dva gólmánci, Kuli ještě kulhá, asi ho trefili na tom jeho válečném tažení těma barevnejma kuličkama,prý má čistej průstřel Laughing , tak by mohl do jedné klece zalést...a dnes přijede i trojice z Č.B...já dorazím do městyse o něco dříve..florbalu zdar... afro
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyWed Nov 18, 2009 6:20 pm

už jsem se bál Cool Na to jsem ti tu hůl nedal, abys jí házel do žita Smile Dva golmani? Arrow to zní dobře Exclamation
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Nov 19, 2009 12:48 am

První dvě hry měly dnes úroveń, některé akce stály za podívání...jak se blížil závěr, chvílemi to připomínalo záběry z velkofilmu "Pán prstenů"...ale jinak závěrečná sprcha opět výborná FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Icon_biggrin Dnes byl prvně s náma kapitánek Ktiše a jako gólmánek si počínal velice dobře...
co ten fotbálek v tělocvičně v pátek? psal jsem to do sálovky...

florbálku zdar FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Icon_rr
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyTue Dec 08, 2009 12:07 pm

Tak jak zítra?už jsme se po náročném víkendu trošku dali do cajku a je třeba zase něco udělat pro zdraví.. FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Icon_biggrin Ten sport "dělat čerty" je velice náročný...je teda pravda, že už ho provozujeme nějakej ten rok, ale jednou ročně úplně stačí FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Icon_biggrin
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyTue Dec 08, 2009 7:16 pm

Já jsem bojoval s chřipkou ve čtvrtek a v sobotu s schlastem Suspect Tak teď se těšim na boj s hokejkou a v pátek na boj s fyzičkou (pátek mi dává nejvíc - ale i nejvíc zabrat silent )
PS: čerti afro s mykulášem santa a s andělem What a Face se prej letos neměli špatně - jako výslužku dostali prý drahou finskou vodku, kterou si doma "Ozák" šetřil lol!
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2009 12:09 am

Tak jaká byla účast a kvalita?
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Dec 17, 2009 9:03 pm

8 lidí jenom... nic moc tedy...
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Feb 04, 2010 12:45 am

Dneska nás bylo jak psů čoveče, střídalo se rovnou po čtverkách! Ve sprše se nedalo hnout - na posledních deset nezbyla už teplá voda... Převlíkat jsme se museli v šatnách 5. 6. 7. 8. a dva dokonce v šatně devátý třídy.
Nadruhou stranu to bylo běhavý a hodně střel! Bači dokonce střílel do vlastních řad (mu nahraju a teď mám puchejř jak kráva Very Happy - njn stínování golmanovi někdy bolí What a Face )
PS: ješte jednou se sejdem a máme v kase tři litry Basketball ...
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Feb 04, 2010 12:34 pm

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Icon_biggrin Už jsem si nechal poslat podrobný referát od pana Hurkyho ml, jaká byla účast a kvalita..ale když někdo vede 9:0 a nedokáže donést ten desátej na lopatě do kasy, to je "asi" pech... FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Icon_biggrin jinak pochvala pokladníkovi..Florbálku zdar FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Icon_rr
Návrat nahoru Goto down
srníček

srníček


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 04. 02. 10

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Feb 04, 2010 2:02 pm

zdravim všechny od florbalu...
znovu se hlásim do fóra po několika denním (možná měsíčním až ročním) Cool půstu, kdy jsem měl zlomené všechny prsty od těch "seker" z florbalu.... Sleep

včerejší florbálek (jak napsal Standa) byl opravdu o tom, jak sehnat místo v kabině i na hřišti! lol!
ale i to se někdy stává, že se nesejdeme...po dlouhé době jsme přivítali také Bačiho (prý neměl čas, jelikož musel objíždět Lhenice kolem dokola svým staro novým autíčkem a obtěžovat soukromé podnikatele-neboli vorkoholiky, ve svých pracovních výkonech a hrabání mamonu) Exclamation
když se nás sešlo pět (asi deset minut po půl sedmý), tak Standa cinknul bratrovi (aby nás bylo aspoň šest), mimochodem kterej tam byl asi za minutu od telefonátu, tak se ptám, jestli si ho tam Bican nenechal po škole nebo jestli nevytíral za uklízečky Question Very Happy
nebo seděl v hospodě u Tomáše....
ještě se musim zastavit k Bačiho hře - sice skoro všechno prohrál, ale objevil nový styl jak účelně útočit na bránu soupeře - otočit se zády a couvat svým dvoumetrovým a stokilovým tělem a prdelkou nás odpinkávat jak kuželky a tím pádem se dostat v co nejkratší době před prázdnou bránu a skórovat! cheers Basketball on se měl původně narodit jako rak, ale nakonec si to pánbůh rozmyslel a stvořil věčně zraněného kapitána střídačky lhenického SK! zaplaťpánbůh za tuto osobnost! Very Happy

příště chci vidět na hřišti taky pány Valderamu a Lucha (ale až se budou rozhazovat hokejky, tak mojí nehažte k Luchově holi, jelikož bych nemusel vyhrát ani jeden "mač") lol! pro nezasvěcené, zápasové skóre Lucha je ze 100 střetnutí asi 2:98 (pozn. 1.číslo je výhra, 2.číslo prohra) No

tak se zatim mějte, jdu na oběd... drunken
Návrat nahoru Goto down
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Feb 11, 2010 10:12 am

Těšíme se na vyčerpávající referát od Srníčka, ohledně včerejšího florbálku... Very Happy
lol!
Návrat nahoru Goto down
srníček

srníček


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 04. 02. 10

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Feb 11, 2010 12:45 pm

Servus florbalisti!
Nebo lépe řečeno fotbalisti a hokejisti! lol! jelikož včerejší "mače" připomínali spíš fotbal, hokej a možná i jiné, místy i bojové sporty! lol! pig
Docházka byla na začátku opět žalostná, bylo nás 7kusů, tak Standa zavolal opět bratra a ještě přijeli "budějovice" Kalda s Rybářem, kterým patří dík, jelikož v tom počasí byla odvaha vůbec vytáhnou paty z baráku! scratch
Další menší problém byl v tom, že jsme měli zavřenou kabinu, tak jsme se neměli kde převlékat, nakonec vše dopadlo dobře a pan školník přiklusal s klíčem a omlouval se, jak kdyby se hrálo nějaké mistrovství světa pale možná že nám chtěl naznačit, že už bysme toho mohli pro letošek zanechat... Question
Jinak se hrálo v celku poklidném tempu, takže se některým jedincům zase nechtělo vůbec střídat (Kuleš) Exclamation jelikož dal na začátku pár gólů a tudíž si vydedukoval, že je na hřišti nepostradatelný Smile on ale vlastně skončil o deset minut dříve, asi aby mu vystačila voda ve sprše a mohl být první v hospodě drunken Very Happy
Jinak příští týden bude asi pauza, jelikož jsou prázdniny, teď nevim jestli jarní nebo letní?, jelikož je asi metr sněhu, tak o jaru nebo létu nemůže být ani řeč, tak bych je možná zrušil Exclamation Laughing
Samozřejmě už padali názory, kdy-kde-jak-co udělat "doflorbalnou" (Rybář říkal, že snad ještě na žádný nikdy nebyl Exclamation ) vzkaz pro Rybáře-doflorbalný byli, ale ty jsi na nich nebyl (nevim jestli jsme ti říkali Question Wink
S Koudym jsme mysleli někdy na začátku března, než zase začnou fotbálky, pak už zase neni kdy...a ožrat se chceme všichni ne Question cheers drunken Sleep lol!

Tak zase někdy příště zdar bounce
Návrat nahoru Goto down
srníček

srníček


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 04. 02. 10

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Feb 11, 2010 1:39 pm

Ještě musim napsat soupisku (vyžádal Valderama), která vyběhla na palubovku, úplně jsem zapoměl Exclamation

Začneme od nejhezčí ulice (Na sadech) Cool a postupně se dostaneme až do Budějovic....

takže moje maličkost-elektro a zprávy SMS, cheers dále potom Pavka Prenner cheers a následuje další "sádrokartonář" Kuleš cheers , Koudy-snídaně,obědy,večeře cheers , Karel Moucha-účtárna s.r.o. cheers , věčný student Standa cheers a jeho bratr cheers , Bači-Štiftar-jediný neplacený zpravodaj na světě cheers , Rybář-vrchní prchni cheers a nakonec Kalda cheers -NEVIM CO KUTÁ Very Happy
Chyběli: Valderama-bavič,zpěvák,showmann cheers , Lucho-to samé+plast,sklo,rámování-prostě Otherm cheers teď jsem si vlastně vzpoměl, že mi jdou nějak špatně zavírat dveře, potřeboval bych to poladit! Ale to asi musim říct nejlepšímu střelci turnaje nazvaném "Otherm proti sobě" Janu Lukačovi-Pinkovi-Otovi cheers ještě jednou blahopřejeme k tomuto ocenění queen
Jeden moudrý pán study řekl (ale nechtěl zpochybňovat dovednosti Pinky), co to bylo za turnaj, když krále střelců vyhrál "bek" Pinka Exclamation Laughing to nemohlo mít nějak zvlášť dobrou úroveň lol! Basketball
Tímto zdravim pana Bumbu nejst.

čekám, že taky někdo něco napíše lol!

servus
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Feb 11, 2010 3:23 pm

||| 15.2. prázdniny (prachaticke) 19.2. ||| florbal nespíš nebude
||| Úterý 23.2. trénink 18.00 -19.30 hřiště Lhenice |||

Tak to vypadá, že to včera bylo naposledy, protože se začátky utérních tréninků florbal zabalíme nejspíš (aspoň myslim, že tam takový názory padaly)

ohledně doflorbalný bych byl pro začátek března, protože už ty prachy nechci mít doma. Dneska se mi zdálo, že mi je ukradli z kasičky a já volal netolický policajty (řekli mi, že pachatele bude nejspíš nemožné vypátrat) - s hrůzou jsem se probudil (kde ty peníze seženu?) - kouknul jsem do kasy a byly tam... netolickou pátračku už ve snech nechci lol!
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyThu Feb 11, 2010 10:53 pm

Děkujeme našim zpravodajům za referáty, na které se můžeme těšit, s chutí si je přečíst a hlavně se od srdce zasmát..jen tak dál!!! Hoši děkujem!!! afro
Návrat nahoru Goto down
Lucho

Lucho


Poeet p?íspivku : 103
Age : 45
Registration date : 22. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 EmptyFri Feb 12, 2010 12:46 am

!!Zdravím všechny rádoby florbalisty!!

Zdá se, dle výše uvedených Pašinových referátů, že jsem při florbalových mačích všem pro smích.....(viz referát z minulého týdne) a ačkoli nebyla jeho statistická čísla zdaleka přesná (údajně 2 výhry : 98 proher - ve skutečnosti to bylo takto: 3 výhry : 97 proher Very Happy ), bude lepší když moji letošní florbalovou sezónu ukončím. Přes veškeré mé snahy o vylepšení svých povadlých výkonů sváděním to na nepřílišnou kvalitu mé florbalky (tzv."medvědobijky"), po zlomení hole (bouchnutím vzteky o vlastní svatyni při jednom z mnoha obdržených gólů. Ostatně má statistika +/- za účast na palubovce při vstřelených a obdržených gólech rovněž vypovídá o mnohém = asi -34 Very Happy) a sestavení "hybridního skvostu" z hole mého švagra a mé původní čepele, se při posledním mači, kterého jsem se zúčastnil, téměř okamžitě, jako mávnutím kouzelného proutku, můj výkon rapidně zlepšil a blízká budoucnost slibovala veliké věci. Leč fotbalové povinnosti opět přetrhly mou nadějně rozehranou druhou polovinu florbalové sezóny a rozcupovaly slibně se zvedající formu na cáry, které zapadnou v zapomnění. Nezbývá než se s nepřízní osudu poprat a doufat ve fantastickou formu sezony příští, které bude předcházet má tříměsíční tvrdá letní příprava (nejprve na suchu a pak znovu na suchu Very Happy ) a dá-li někdo z bohatých sponzorů na koupi nové "medvědobijky", kterou budu nazývat opakovačka "Henryovka", mají se soupeři opravdu nač těšit!!

Jinak se samozřejmě těším na společnou doflorbalnou (jen doufám, že místo konání bude vybráno jednomyslně - a nebude to ani u Tomáše, ani v Hotelu,....... Very Happy ) a že se konečně dostaví i Josef Abrhám alias Vrchní, prchni alias Rybář!!! Termínů v nabitém programu měsíce března už nám moc nezbývá!!

cheers Forca Florbalisti ze Lhenic cheers

Zdraví Lucho Gonzales
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
FLORBAL VE LHENICÍCH
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 ::  O všem možném :: Florbal-
Přejdi na: