Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 FLORBAL VE LHENICÍCH

Goto down 
+3
kaká
Lucho
Valderama
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Valderama

Valderama


Poeet p?íspivku : 115
Registration date : 03. 10. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 EmptyMon Mar 01, 2010 1:33 pm

Co středa? ještě půjdete na florbálek? a co ta doflorbalná v pátek? vyjádřete se, komu se to hodí nebo ne... afro
Návrat nahoru Goto down
srníček

srníček


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 04. 02. 10

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 EmptyMon Mar 01, 2010 5:21 pm

Ve středu už asi nepudeme, "čutálisti" začínají trénovat a tak by jsme to asi dohromady nedali?!

Jinak za mou maličkost bych bral doflorbalnou 5.3.2010, ale je to návrh, jde o to, aby se domluvili všicí!
Akorát nevim, kolik lidí si to tady přečte? Možná Standa+Lucho+Valderama a to je vše...tak stejně ta domluva bude zadrhávat!

servus
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 EmptyTue Mar 02, 2010 4:05 am

5.3. zni dobře - středa s tim tedy nepočítám...
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
srníček

srníček


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 04. 02. 10

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 EmptyWed Mar 03, 2010 11:04 am

zdravim všechny!

v pátek 5.3.2010 se pro malou účast doflorbalná nekoná Exclamation Jestli se domluvíme na jiném datumu je ve hvězdách scratch

prosím jenom Standu aby se domluvil s Bajzem ohledně zaplacení haly ve škole....

všem děkuji za pěknou sezonu, která měla vcelku dobrou úroveň cheers

mějte se
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 EmptyWed Mar 03, 2010 11:29 am

jj zrovna jsem to sem chtěl psát, že hodně lidí by v pátek nemohlo. S Bajzem jsem domluvenej, nikam s tim rancen nezdrhám lol!
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
srníček

srníček


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 04. 02. 10

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 EmptyWed Mar 03, 2010 11:35 am

Stando a kolik se tedy přesně vybralo?

Škole musíme dát 3510,- tak to je asi přesně co jsme vybrali ne?

Tak to by stejně na nějakou velkou ožíračku nezbylo Razz

zdar
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 EmptyWed Mar 03, 2010 1:44 pm

celkem jsme byli 12x (11.11.09 - 24.2.10)
účast: 11, 11, 9, 10, 10, 8, 10, 6, 10, 6, 10, 10
vybralo se: 3370+400= 3730 Kč (Bajz mi dluží 30 jak tak koukám do svejch zápisů Smile )
400 by nám mělo zbýt určitě, jinak jdem do mínusu... Suspect
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
srníček

srníček


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 04. 02. 10

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 EmptyWed Mar 03, 2010 1:58 pm

škola po nás chce toto:

13x hala (Standa má v záznamu 12x?)
počítají 1,5h za den a hodina stojí 180,-

180,- x 1,5 x 13 = 3510,-

co Stando znamená to: vybralo se 3370+400 (co znamená těch 400,-kč)?
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 EmptyWed Mar 03, 2010 9:42 pm

halu mam fakt napsanou 12x... 400 jsem dostal od Koudyho jak se davala ta stovka na site a brany... tak ji pocitam zvlast jakoby Wink
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
srníček

srníček


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 04. 02. 10

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 EmptyThu Mar 04, 2010 9:19 am

Nemohlo se stát, že jsme třeba jednou nešli (že nás třeba bylo málo) a oni nám to stejně napočítali? Tak nevim, zkuste se na to ještě s Bajzem zeptat a kdyžtak to hold budeme muset zaplatit Crying or Very sad

Za tu hodinu chtějí 180,- nebavili jsme se na začátku, že bude stát hodina 150,- ??? ale zase nám počítají jen 1,5hodiny za den a to jsme tam byli vždy minimálně 2hodiny! Takže to bych moc neřešil....

Takže když nepočítám těch 400,- za sítě, tak jsme v mínusu Exclamation affraid
To není moc dobrý....

Ta "stovka" na sítě se vybrala od všech? nebo někdo nedal?....
Návrat nahoru Goto down
Stenly
Admin
Stenly


Poeet p?íspivku : 78
Age : 35
Registration date : 17. 09. 08

FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 EmptyThu Mar 04, 2010 12:27 pm

to nás s Bačim včera napadlo taky, že jsme to zabalili, protože nás bylo málo (já myslim, že se to fakt jednou stalo, ale splývá mi to se ktiší v pondělí a pátkem jak se chodilo)..
Dávala se stovka a tušim, že mi koudy řikal, že mu to někdo nedal..
Podle toho, co jsem si psal, jsme vynechali 13.1.2010.
6.1. poprví tenhle rok, pak mezera, a pak až 20.1.
Nic napíšu až přídu od placení Surprised


Zůčtování: Platilo se za celou zimu celkem 3510Kč tedy. V kase mi zbylo čtvrt milionu bez tří nul, čili 250Kč. Doflorbalná to pak oficiálně ukončí. Myslim, že jsme měli trošku smůlu s docházkou, musíme poděkovat Prenerům a trochu i bratrovi asi, jinak by to byla ještě větší bída. Moc nám nezbylo, ale myslim, že to neni až taková tragédie, protože na oslavu konce sezóny něco na zub přinesu a i to kolo paňáčků zaplatim.
Nejproduktivnějším hráčem, zárověn i nejlepším střelcem a nahrávačem do prázdných bran se stává Stenly, podle statistik, kam jsem si psal bohužel jen své góly a asistence (učast: 100%, goly: 82, asist: 33) lol!

PS: je to asi trošku zbytečné a přehnané, psát si vlastní produktivitu study ale mohlo by být zajímavé zjistit, jak si vlastně kdo vedl Arrow já tipuju, že bych skončil asi až tak pátej v tabulce střelců Rolling Eyes dohromady mohlo padnout takovejch 750 gólů Basketball
Návrat nahoru Goto down
https://sklhenice.forumczech.com
Sponsored content





FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FLORBAL VE LHENICÍCH   FLORBAL VE LHENICÍCH - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
FLORBAL VE LHENICÍCH
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 ::  O všem možném :: Florbal-
Přejdi na: